Czekoladki reklamowe cena

czekoladki reklamowe

czekoladki reklamowe

Wiele firm, zastanawia się od czego zależy cena czekoladek reklamowych, jakie one powinny być, czy one są pozytywnie obierane przez potencjalnych klientów? Otóż czekoladki reklamowe są w ostatnich czasach dosyć sporo używane jako reklama, jest to smaczna i słodka reklama. Zachęcająca do zerknięcie jeszcze raz w dane miejsce. Ceny takich słodyczy są różne w zależności od wielkości czekoladek, projektu, opakowania a także wagi całościowej lub pojedynczych czekoladek. Waga jest zależna od danej czekoladki czy jest ona sama czy z nadzieniem dodatkowo.Czekoladki reklamowe czym cięższe tym droższe, do tego dochodzi etykieta ozdobna od której cena także zależy, ponieważ czym bardziej skomplikowana tym bardziej będzie więcej kosztować. Może być to etykieta w pełnym kolorze lub nie, może być to papier zwykły, może być śliski a może być powlekany specjalną ozdobą. Czekoladki przeważnie mają datę terminu spożycia 12 miesięcy po zapakowaniu czekoladek ale bywa z tym różnie, ponieważ należy je przechowywać w  odpowiednich warunkach, ponieważ zbyt częste roztapianie i zasychanie powoduje nie ten sam smak a do tego nie korzystny kształt czekoladki.

Bardzo często można kupić czekoladki reklamowe z specjalnych starych receptur czekolady, gdzie ciężko spotkać taką czekoladkę w sklepach. Smak i opakowanie ma ze sobą pasować i przyciągać klientów. Klient po zjedzeniu danej czekoladki powinien dobrze wspominać naszą firmę i powrócić do niej, dlatego cena za czekoladki powinna być zróżnicowana, aby klient mógł wybrać coś co lubi. Warto zamówić różne rodzaje z różnymi nadzieniami i do tego może nawet z różnymi projektami opakowań. Cena na pewno nie będzie niska takich produktów, ale powinna reklama dobrze kojarzyć się naszym klientom.

Wiele firm realizuje takie zlecenia dosyć szybko i do tego w atrakcyjnych zniżkach jeżeli zamawiamy w większej ilości czekoladki reklamowe. Warto poszukać różnych zleceniodawców, poczytać wcześniej opinie na temat różnych firm, aby wybrać najbardziej odpowiednią dla naszej firmy. Ważna jest cena i realizacja danego projektu w danej firmie.